Kobiety Prawa
dla Fundacji Między Niebem a Ziemią

Inicjatorem i organizatorem Akcji jest Fundacja Między Niebem a Ziemią, a jej uczestniczkami zaproszone do projektu wspólniczki i partnerki największych kancelarii prawnych w Polsce. Jest to pierwsza z cyklu akcji organizowanych by wspierać podopiecznych fundacji i popularyzować ideę pomagania w środowiskach prawniczych i biznesowych.

Projekt akcji obejmuje stworzenie grupy kobiet – prawniczek, które dzielą się swoja wiedzą, doświadczeniem i mądrością by wspomagać działania fundacji. W ramach akcji powstał też unikany kalendarz Kobiety Prawa 2012 i wystawy fotografii uczestniczek akcji, którym towarzyszą 3 aukcje charytatywne:

  • We Wrocławiu w Hotelu Radisson Blu, 23.11.2011  o godzinie 19.00. Aukcję poprowadzi kabaret Elita.
  • W Krakowie w Hotelu Hilton, 01.12.2011 o godzinie 18.30. Aukcję poprowadzi Marzena Rogalska, a uświetni ją występ Marty Bizoń.
  • W Warszawie w Hotelu Holiday Inn, 13.12.2011 o godzinie 20.00. Aukcję poprowadzi Jarosław Kuźniar, a uświetni ją recital Joanny Jabłczyńskiej.

Podczas aukcji licytowane będą przedmioty przekazane miedzy innymi przez znanych artystów, polityków, sportowców.

Patronat strategiczny nad akcją objęła Okręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie, zaś patronaty branżowe Krajowa Izba Radców Prawnych, Okręgowe Izby Radców Prawnych we Wrocławiu, Katowicach, Lublinie i Olsztynie.

"Inicjując akcję Kobiety Prawa sama do końca nie wierzyłam, czy w środowisku prawniczym znajdę kilkanaście Pań, które zdecydują się oddać swój wizerunek by pomóc chorym dzieciom. Udało się. Tak powstał piękny Kalendarz na 2012 rok i materiał na wystawy fotografii, które towarzyszą naszym aukcjom. Chciałam, aby ta akcja przyniosła nie tylko korzyść chorym dzieciom, podopiecznym Fundacji Między Niebem a Ziemią, ale również radość i oderwanie się od codziennych obowiązków Paniom biorącym udział w sesji. Ich zaangażowanie w akcję i wsparcie jakie nam dają przerosło moje najśmielsze oczekiwania. Fotografie Kobiety Prawa mają pokazać Nas – w pracy silne prawniczki – takimi, jakie jesteśmy naprawdę, po pracy, po ściągnięciu togi, zamknięciu laptopa i wyłączeniu telefonu."

Sylwia Zarzycka, Fundator, Prezes Zarządu Fundacji Między Niebem a Ziemią

2011 © Fundacja Między Niebem a Ziemią. Created by kasial. All rights reserved.
www.kasial.pl